رییس کل دادگستری هرمزگان عنوان کرد؛

آزادی ۸ زندانی جرائم غیر عمد در هرمزگان به مناسبت ولادت امام رضا(ع)

صالحی گفت: به مناسبت دهه کرامت و در آستانه سالروز ولادت با سعادت امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هشت زندانی جرایم غیرعمد از زندان های استان آزاد شدند.

به گزارش مجله خبری اول هرمزگان؛ علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت و در آستانه سالروز ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ، امام رئوف ؛ حضرت علی بن موسی الرضا(ع) هشت زندانی جرایم غیرعمد از زندان های استان آزاد شدند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان افزود: بدهی این افراد مبلغی بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود که در نتیجه پیگیری های دستگاه قضایی و ستاد دیه استان با اتخاذ تمهیدات لازم ، زمینه آزادی آنها فراهم شد.

صالحی ادامه داد: خوشبختانه مردم مؤمن و متدین استان هرمزگان همواره در جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد پیش قدم بوده اند و هر ساله و در مناسبت های مختلف زمینه آزادی تعداد قابل توجهی از این زندانیان و بازگشت آنها به آغوش خانواده هایشان را فراهم می سازند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان خاطر نشان کرد: امیدوارم ستاد دیه استان بتواند به کمک خیرین و نیکوکاران هرمزگانی در جهت جلب و سازماندهی مشارکت‌های مردمی به موفقیت های بیشتری دست یابد.

انتهای پیام/